Układanie glazury

Glazura jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykończeniowcze ścian i podłóg. Wytrzymała, nienasiąkliwa, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości oraz dostępna w nieograniczonej liczbie wzorów, wielkości i kolorów.

Układanie glazury to jedna z prac wykończeniowych, wykonywanych przez naszą firmę. Staranne ułożenie glazury jest gwarancją uzyskania najlepszego efektu. Czynność, która pozornie wygląda na prostą, w rzeczywistości jest pracą, wymagającą wiele cierpliwości, dokładności i systematyczności. Wypoziomowanie podłoża, jego staranne przygotowanie, użycie właściwych zapraw klejących oraz dysponowanie specjalistycznymi urządzeniami do przycinania płytek lub układania płytek wielkoformatowych.

Zajmujemy się układaniem każdego rodzaju glazury oraz kafelek. Niezależnie od wielkości kafelek, wzoru i sposobu układania, wszystkie prace realizujemy sprawnie, terminowo i co najważniejsze – z maksymalną dbałością o każdy detal. Dysponując najwyższej jakości urządzeniami do obróbki płytek, jesteśmy w stanie wyciąć z nich każdy kształt oraz wykonać w płytkach niezbędne otwory pod instalacje gniazdka i włączniki.

Układanie kafelek na ścianach, również wymagających wcześniejszego wyprostowania, a także w miejscach trudno dostępnych oraz wykonywanie skomplikowanych obróbek – w każdej z tych prac mogą Państwo na nas liczyć!